Załóż nowe konto

Kliknij tutaj, jeśli nie pamiętasz hasła.

Idea serwisu

Nasz serwis powstał po to aby umożliwić dzielenie się zupełnie anonimowo historiami ze swojego życia. Zamieszczone historie czasem mogą być śmieszne, czasem smutne, a nie rzadko przerażające.

Aby przesłać swoją historię, wydarzenie czy zwykły opis sytuacji z życia załóż zupełnie darmowe i anonimowe konto, trwa to kilka sekund i poza możliwością dodawania własnych wyznań umożliwia głosowanie na inne wyznania, a także zamieszczanie komentarzy w serwisie. Zanim jednak dodasz swoje wyznanie, mam do Ciebie prośbę, nie używaj wulgarnego języka i staraj się pisać poprawnie, dzięki temu czytanie staje się dużo przyjemniejsze, a my szybciej zaakceptujemy Twoje wyznanie.

Pamiętaj, że rejestrując się na wyznajemy.com akceptujesz bezwzględnie nasz regulamin i zgadzasz się na jego postanowienia. Nasz serwis jest otoczony opieką moderatorów więc wszelkie próby obrażania, atakowani i szkalowania innych osób, instytucji czy wydarzeń będą bezwzględnie usuwane.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do działania naszego serwisu, pytania, uwagi lub chcesz cokolwiek zasugerować, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, gwarantujemy, że Twoja wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Często zadawane pytania

Kiedy moje wyznanie zostanie zaakceptowane?

Z uwagi na ilość przesyłanych wyznań czas akceptacji może się wydłużyć nawet do kilku dni.

Co oznacza brak akceptacji wyznania?

Prawdopodobnie Twoje wyznania zostało uznane przez nasz zespół jako powielone lub zmyślone. możliwe również, że sposób w jaki zostało napisane nie jest poprawny i nie nadaje się do publikacji.

^